undefined undefined

Vertrieb

Nowy rynek GRIMME dla maszyn używanych, nowych i wynajmowanych.

Nowa wirtualna giełda GRIMME

Rodzinne przedsiębiorstwo GRIMME z Damme prezentuje nową wirtualną giełdę maszyn używanych, nowych i na wynajem.

Veröffentlicht am 2. August 2023 - von Kathrin Fühne

 W nowej koncepcji giełdy wykorzystano doświadczenia i sugestie klientów, dystrybutorów i pracowników. Wpada w oko nowy, świeży design, a także szeroki zakres funkcji.

Aby użytkownicy mogli jeszcze szybciej znaleźć odpowiednie maszyny, zaimplementowano rozbudowane opcje filtrowania i wyszukiwania. Zamieszczone ogłoszenia oferują przy tym wyjątkowo dużo szczegółowych informacji. Szczegółowe parametry robocze, dokładne informacje o wyposażeniu, galeria zdjęć i różne możliwości kontaktu ułatwiają wybór. Ponad 800 ogłoszeń sprawia, że giełda jest już teraz jednym z największych wirtualnych rynków maszyn do roślin okopowych.

Zamieszczanie ogłoszeń ułatwia połączenie nowej giełdy z aplikacją GRIMME Resell do zamieszczania maszyn używanych oraz z programem MPO (Maschinen Park Online) znanego dostawcy oprogramowania z Kilonii. Dzięki temu dystrybutorzy GRIMME na całym świecie mają bezpośredni dostęp do giełdy z bogatą ofertą maszyn używanych, nowych i na wynajem.

"We współpracy z naszymi partnerami w dystrybucji chcemy wykorzystać potencjał rynkowy i możliwości handlu wirtualnego w tym zakresie, aby w ten sposób stać się największą na świecie platformą kupna i sprzedaży maszyn do roślin okopowych i do warzyw. Dzięki giełdzie możemy naszym klientom nie tylko oferować zakup nowych maszyn, ale także szybko udostępnić potrzebną maszynę gwarantując w każdej chwili niezawodność działania." - wyjaśnia Christoph Grimme.


Newsletter

Du möchtest keine Neuigkeiten mehr verpassen? Bleibe immer mit uns in Verbindung.

Melde Dich für unseren Newsletter an und bekomme die Neuigkeiten von GRIMME aus erster Hand.